Fleur w 64-už bydlí u Pavlínky

Koťata budou při odběru plně socializovaná, zvyklá na kočičí, lidskou i psí společnost, budou umět používat kočičí WC, budou zvyklá na různé manipulace s nimi, jako je čištění uší, drápků, stříhání drápků, mytí a pod., budou vědět, k čemu slouží kočičí škrábadlo.

Budou 2x řádně očkovaná a 2x odčervená. Dostanou očkovací průkaz, průkaz původu, výbavičku na cestu, něco krmení do začátku. Pokud prodám kotě do chovu, bude očipované s europasem. Koťata určená na mazlíka budou kastrovaná.


Předchozí návštěva zájemců je velmi vítaná! Koťata dám jen tam, kde uvidím skutečný zájem o toto plemeno a kde kotě nebude zůstávat po celé dny samo doma. Dám je výhradně k chovu do bytu, nepřipadá vůbec v úvahu, že by je někdo chtěl ven nebo do klecového chovu! Neprodám své kotě tam, kde by bylo jako kočka jediná! Peterbald musí mít ke svému spokojenému životu kočičího společníka. Věnuji jim maximální péči a spoustu svého času, tak chci pro ně rodinu, kde se budou mít stejně dobře jako u nás.

Příští majitel dostane s kotětem řádnou smlouvu s roční garancí na genetické vady. Následný chovatelský servis považuji za samozřejmost. Vždy ráda pomohu přinejmenším radou. Doufám, že s příštími majiteli svých koťátek zůstaneme v kontaktu.

Koťata z mé CHS odcházejí nejčastěji jako mazlíci-t.j. kastrovaná. Do chovu dávám zcela výjimečně a jen špičková zvířata-cena je podle toho také o dost vyšší.

 

Kotě si můžete vybrat podle fotografií. Když se Vám bude líbit, kontaktujte mě a já Vám pošlu další fotografie. Bude-li Váš zájem opravdový, fotografie Vám budu posílat po celou dobu čekání na kotě. Koťata prodávám minimálně čtyřměsíční. Za rezervované budu pokládat i uvádět kotě, za které bude složená nevratná záloha ve výši 2000 Kč na můj účet u FIO banky 2900032963/2010.

 

Kotě si můžete předběžně zamluvit podle jeho fotografií, které budu průběžně doplňovat. Následně budu chtít složit na svůj účet nevratnou zálohu ve výši 2.000,-- Kč. Teprve po složení této kauce budu kotě uvádět jako rezervované. Pokud si zájemce ve smluvenou dobu bez omluvy a následné domluvy jiného termínu své rezervované kotě nevyzvedne a nedoplatí plnou kupní cenu, záloha bez náhrady propadá a já kotě nabídnu někomu jinému.

Fotografie jednotlivých koťat najdete pod jejich jmény-jsou označeny jako "volné".

 

youtube.com/watch?v=oRL_EioFYag

 

www.youtube.com/watch?v=tnSUn5KkV5Q&feature=youtu.be