Můj veterinář

 

Každé zvíře někdy potřebuje pomoc zvířecího doktora-veterináře. A najít doopravdy dobrého veterináře, který navíc "umí" dobře kočky, tak to je malý zázrak. Mně se takový zázrak stal a takového doktora pro svá zvířata mám.

 

Přišla jsem k němu  jako slepý k houslím. Moje kamarádka má v Plzni v Luně obchod s nábytkem, a protože sama má doma kočky, prodává ve svém obchodě i "nábytek" pro kočky-odpočívala, škrábadla, pelíšky. Jednou jsem za ní jen tak zašla a byla tam nějaká zákaznice, která se dívala po těch kočičích věcech a říkala, že právě jde od veterináře, že u něj byla s kočičkou. No a protože to bylo v době, kdy jsme měli doma problém-bakteriální infekci-hladala jsem veterináře, který tzv. umí kočky. Tak jsem se zeptala, jak je s ním spokojená a ona si ho nemohla vynachválit. Řekla jméno - Herynk. No a protože můj strýček kdysi říkal kyselým rybičkám "herynk", hned mi naskočila mnemotechnická pomůcka, a já si to jméno zapamatovala. Doma jsem si ho zadala do vyhledávače a doktora jsem našla. Prohlédla  jsem si jeho webové stránky-celkem moji počáteční zvědavost uspokojily. Tak jsem mu zavolala a domluvili jsme se na první návštěvě.

 

Dál to rozvádět nebudu, prostě to dopadlo tak, že už víc jak dva roky jezdím se vším důležitým k němu a jsem náramně spokojená. Nejenže nepatří mezi ty, kde jen za vzetí za kliku a pozdravení zaplatíte pár stovek, ale je vidět, že zvířata má upřímně rád, rozumí jim a hlavně je ochotný neustále se učit a vzdělávat. Vás bere jako partnera a naslouchá vám. Vysvětlí, čemu nerozumíte. Nemachruje. Je velice lidský. Ochotný a vstřícný. Je to prostě MŮJ PAN DOKTOR.

 

             MVDr. Radek Herynk

Telefon: +420 377 321 098

E-mail: herynkradek@seznam.cz
WWW: www.primaveterina.cz