Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu mláďat. Koťata se rodí do mé ruky.  Pozorně dbám na kvalitu a zdraví chovných jedinců i jejich potomků. Chovu věnuji maximální péči, optimální podmínky; prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou  samozřejmostí. Našim svěřenecům věnuji veškerý svůj čas, mláďata od nás odcházejí plně socializovaná a vymazlená a bez problémů se adaptují v nových domovech.


Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka je správné, ráda zodpovím  všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutuji a navrhnu nejlepší řešení.

Zůstaneme s vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v mé stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsem Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost mých odchovanců a jejich majitelů je pro mně prvořadá.