Ejmí se narodila 15. ledna 2012 - matka Golyshock Junior Sultan Chan, SK a otec Da-kot Bluetouch Sírius, CZ. Srst má brush, ale je zde dost velký předpoklad vylínání do dvou let věku a změny srsti na flock.

 

Měla veškeré předpoklady k chovu, na výstavě byla ohodnocena EX1, získala BIS, velice se líbila. Původně jsem si ji chtěla nechat do svého chovu sama, jenže ve vrhu F je také jedna kočička-Fay, která se mi moc líbí a chci si ji nechat, a protože náš byt není nafukovací, chtěla  jsem se  ji prodat do velice dobrých podmínek do chovu. Proto jsem ji nechala očipovat a má europas. Je očkovaná vakcínou Purevax RCPCH.

 

Povahově je to pravá peterbaldka-příjemná, milá, komunikativní, mazlivá, nebojácná, vlezlá. Pouze se stala taková věc-jak dospívá, začala se projevovat její velice dominantní povaha. Kocouři ani kastráti jí nevadí, ale napadá všechny kočky. Plíží se jak skutečná šelma po břiše a pak vyrazí na tu, která je nejblíže. Takže řev je na denním pořádku.  Exteriérově je krásná, přesto  ji nechávám vykastrovat a nabízím ji jako úžasného krásného a milého  mazlíka.

 

S jejími příštími majiteli chci zůstat v trvalém kontaktu a být nápomocna radou a pomocí.