Výstava Příbram 9.6.2012

 

V sobotu 9.6.2012 jsem se zúčastnila v vrhem E - Evitou a Ejmí - výstavy v Příbrami. Tato výstava je velice příjemná a dobře organizovaná. Líbilo se mi tam. Navíc měli organizátoři skvělý nápad-u každé klece s koťátky ve věku 4-6 měsíců byla jakási "kasička", a do té mohli návštěvníci hodit svoji vstupenku a tím dát svůj hlas tomu koťátku, které se jim na výstavě nejvíce zalíbilo. Měla jsem doopravdy obrovskou radost z toho, že naprosto přesvědčivě vyhrála tuto soutěž moje bílá Evita. Návštěvníci ji zvolili za nejhezčí kotě výstavy, a to mi udělalo ještě větší radost než to, že zároveň vyhrála BIS. Takže tato výstava byla pro nás doopravdy velice úspěšná.

 

Líbily se obě moje holčičky, potřebovala jsem vědět, jak je to s jejich exteriérem, zda se hodí do chovu nebo ne. Takže obě jednoznačně ANO. Zaujalo mě, že k naší kleci postupně přišli všichni posuzovatelé, kteří ten den v Příbrami kočky posuzovali. Jejich rozhovory se nesli v duchu, jak jsou obě ta koťata krásná. To doopravdy potěší. Ještě při vyhlašování BIS se přišla zblízka podívat jedna paní posuzovatelka, která u klece zřejmě nebyla. Měla jsem z toho všeho obrovskou radost.

 

Takže tato výstava byla pro nás maximálně úspěšná. Posuzoval nás znalec peterbaldů pan Eric Reijers. Výsledek posouzení obou koťat: EX1