Zdice 8.9.2012

Do Zdic jsem původně ani jet nechtěla. Jenže pak jsem měla v pátek týden před výstavou zájemce o Fleur, která se moc líbila a domluvili jsme se na jejím předání ve Zdicích. Tak jsem se tam přihlásila. Fleur nakonec odřekli a její místo zaujala jiná  kočička. Tak jsem na výstavu jela s ní, s Ejmí a Bivojem. Fleur byla mimo soutěž, tu jsem ani neměla přihlášenou k hodnocení. Ejmí se moc líbila, byla milá i vůči posuzovatelce paní Němcové. Dostala se do rozstřelu, ale dál postoupilo jiné kotě. Bivoj se dál dostal a ve své kategorii si odnesl další pohár. Během krátké doby pátý. Ten nahatý kluk se hodně líbí.

 

Fleur jsem na výstavě nosila na ruce, kde v pohodě ležela, pacičky zalomené pod sebou, vrněla a nechala se obdivovat. Všem se moc líbila, nicméně je pořád volná. Ráda bych ji prodala jako chovnou kočičku, protože je do chovu velice vhodná. Je nejen krásná, ale i milá a velice velice mazlivá.  Podmínkou to ale není. Může odejít i jako vykastrovaný nesmírně milý mazlíček s velice zvláštní a pozornost budící srstí a nebojácnou, milou povahou.

 

Fotka: NominaceFotka

FotkaFotka

FotkaFotka: Pusinky

 

Děkuji tímto Petře Jirutkové a jejímu prima příteli nejen za milou společnost na výstave ve Zdicích, kde jsme mělí klece vedle sebe a byli to moc fajn sousedi, ale i za fotografie a jejich poskytnutí. Jsem za to moc vděčná.